Cep Telefonu ve Tablet Veri Kurtarma

Arıza Tipleri: SD Kart Hafıza Kartı Hatası – Çevresel Etkenler – Yazılımsal Sorunlar

Cep Telefonu Veri Kurtarma Hakkında

Cep Telefonu ve Tabletlerde Veri Kaybı Nasıl Yaşanır?

Cep telefonları ve tabletler, aşırı kullanım koşulları ve resmi ve kişisel kullanım amaçlı kişisel uygulamaların sık indirilmesi koşullarıyla, veri kaybına karşı hassastır. Önde gelen Mobil telefon veri kurtarma hizmetlerimizle, cep telefonunuzun / Tabletinizin çökmesi durumunda tüm kişisel ve resmi verilerinizin kurtarılmasında nihai çözümler sağlayabiliriz.

Maksimum Veri Kurtarma

Akıllı telefonların çoğu yedekleme seçenekleri sunsa da, pek çoğu bu özelliği önemli fotoğraf, rehber ve belgelerini yedeklemek için kullanmaz. Cep telefonu ve Tablet veri kurtarma çözümümüz aşağıdakiler dahil akıllı telefonunuz / tabletlerinizden her türlü dosyayı kurtarabilir:

 • Fotoğraflar
 • Videolar
 • İletişim
 • SMS Mesajları
 • Ve belgeler

Android Mobil Veri Kurtarma

Android mobil veri kurtarma işlemine gelirken, şirketlerin çoğu yalnızca harici SD karttan veya genişleme deposundan veri almak için konsantre olur veya uzmanlaşır, ancak dahili hafızaya değil, çünkü mobil cihazın dahili hafızasından veri alma konusunda özel bir beceri gerektirir. uzman kurtarma mühendislerinin yardımı ile kolayca alınabilen telefon / tablet.

Ücretsiz Arıza Tespit

Tüm işletim sistemi desteklenir

Yetenekli mühendislerimiz, iOS, Android ve Windows gibi büyük işletim sistemlerine sahip cep telefonları da dahil olmak üzere her türlü cep telefonundan veri kurtarabilir. Rekabetçi cep telefonu veri kurtarma maliyetinde nihai müşteri hizmeti sunmak için yüreklerimizi ortaya koyduğumuzdan, tarafımızca bildirilmediği sürece, herhangi bir veri kaybının kalıcı olmadığını her zaman düşünüyoruz.

Tüm Markalar Desteklenir

Veri kurtarma yazılımımız Apple, Lenovo, Samsung, LG, Motorola, Microsoft, HTC ve benzeri dahil olmak üzere her türlü marka ve cep telefonu modelinden veri kurtarabilir. İnsanların yaptığı yaygın hatalardan biri, ne zaman teslim edileceğine dair hiçbir garanti almadan cep telefonunu bir servis şirketine sağlamaktır.

Cep telefonu ve Tabletlerde veri kurtarma işleminin nedeni karmaşık bir iştir, çünkü cep telefonları masaüstü bilgisayarlara göre daha küçük bir devreye sahiptir ve bu nedenle yetenekli profesyonellerin kişisel cep telefonunuzla ilgilenmelerini gerektirir. Ayrıca, bir SD kartta depolanan tüm veriler, cep telefonu veri kurtarma işlemi dışında değerlendirildiğinden ve bellek kartı veri kurtarma işlemi olarak değerlendirildiğinden, cep telefonu / akıllı telefon kurtarma işleminin bir parçası değildir.

Cep telefonu ve tabletlerde kurtarma işlemi küçük parçalardan dolayı titizlikle yapılmalı

Veri Kurtarma Yaklaşımımız

Medyanın erişilebilir olup olmadığını ve sorunun ne olduğunu kontrol etmek için başlangıçta cep telefonunuzu veya tabletinizi analiz ediyoruz ve size bir zaman tahmini ile birlikte ayrıntılı bir teklif veriyoruz. Medya erişilebilir değilse, uzman teknisyenlerimiz hasarın kapsamını belirlemek için izninizle ayrıntılı bir analiz yapar ve size bir ya da iki gün içinde tüm önemli belgeleri cep telefonunuzdan almak için gereken gerçek zaman hesaplamasını açıkça söyleyecektir. telefon. Cihazınız elimize geçtiğinde, her türlü basit yöntem ve teknikleri deneriz.

Cep telefonlarının ve tabletlerin boyutu, onları kazara hasar ve veri kaybı riskine sokar. Bir karmakarışık uygulama ve kötü çalışma ortamı da kullanıcıların dosya ve klasörleri kilitlemesine neden olabilir. Eşsiz veri kurtarma hizmetleri, hatalı cep telefonları ve tabletlerin Tüm marka ve modellerinden kaybolan dosya ve klasörleri kurtarır.

Tipik Veri Kurtarma

 • Silinen Dosyalar, Klasörler, Metinler
 • Hasarlı Ekran
 • Hasarlı Elektronik Devre
 • Android, IOS, Tablet veya SD karttan silinen dosyaları kurtarma
 • iPhone, Samsung, LG, HTC, Sony, Huaweii, Xiaomi ve telefon gibi tüm popüler cihazlar için kurtarma servisi.
 • Silinen dosyalar, biçimlendirme, fabrika ayarlarını geri yükleme, işletim sistemi hatası, köklendirme ve diğerleri gibi tüm veri kaybı durumlarını destekleyin.
 • Tüm kurtarma servislerinde son derece hızlı geri dönüş süreleri.
Ücretsiz Arıza Tespit