Apple Veri Kurtarma

Arıza Tipleri: Anakart – Ekran – Bellek – HDD ve SSD Arıza – Yazılımsal Sorunlar

Apple Veri  Kurtarma

Apple cihazları; gelişimin ve tüketici tabanının hızla büyüdüğü cihazlardır. Apple cihazlarınız fotoğraf ve videolar dahil olmak üzere çok sayıda değerli veri saklar. Ancak ne yazık ki, yüksek güvenlikli Apple cihazlarında bile her zaman veri kaybı olabilir. Mevcut araçların bolluğundan en iyi apple veri kurtarma yazılımı seçimi zor bir görev olabilir. Cihazlardan veri kaybı, iOS yükseltme, su hasarı, kurtarma modunda takılan iPhone / Apple logosu, çalınan / kaybolan iPhone, Jailbreak, ölüm siyah ekranı, Fabrika ayarlarına sıfırlama gibi çeşitli senaryolarda ortaya çıkabilir. Uzman kadromuz ile MacPro, MacBook, Mac Book Pro, MacBook Air, MacMini, iMac, G5, iPhone ve iPad‘inizdeki verileri kurtarmanızda en doğru ve güvenilir yolu bulmanızda yardımcı olabiliriz. Tüm Mac sistemleri HFS Dosya Sistemini kullanırken, en yeni macOS Mac bilgisayarlarına APFS‘yi (Apple Dosya Sistemi) tanıttı. APFS, tüm flaş depolama aygıtları için varsayılan dosya sistemi olarak Mac OS Extended (HFS) yerine geçer. Mac bilgisayarınızda sabit disk/ SSD arızası durumlarında, mühendis kadromuz başkalarının yapamayacağı Apple’a özgü dosya sistemlerinden veri kurtarmak için özel teknikler geliştirmiştir.

iPHONE

iPhone gibi cihazlar, kazalardan kaynaklanan fiziksel hasarlardan ve aşırı sıcaklıklardan muzdarip olabilir. Ciddi donanım hasarı, değerli fotoğraflarınızı, videolarınızı, mesajlarınızı ve kişilerinizi silebilir.

iPAD

Dikkatsizlik ve aşırı yükseklikler ölümcül bir kombinasyondur. iPad cihazınızı düşürmeniz, özellikle içinde depolanmış önemli veriler olduğunda, korkunç sonuçlara neden olabilir.

Kazalar, insan hatası ve yanlış kullanım harika cihazınıza zarar verebilir. Bir Apple veya Mac cihazını zarar vermek veya mantıksal bir soruna kaybetmek, verilerinizden sonsuza dek ayrılmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu senaryoların çoğu için, senaryodan bağımsız olarak sabit disk veri kurtarma konusunda Radian Veri Kurtarma Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz Tespit

MAC/IOS VERİ KURTARMA

Mac sabit sürücü veri kurtarma

Sabit sürücüler hassas ve hassas dahili bileşenlere sahiptir. Elektrik dalgalanması veya elektrik kesintisi nedeniyle düşürülmüş veya kızartılmış gibi fiziksel travmalar bu bileşenlere zarar verebilir. Bir sabit diskin hassas hassasiyeti de kullanım nedeniyle zamanla aşınır.

Bir sabit disk öldüğünde, veriyi kurtarmak için sürücüye gerekli onarımları yapmak genellikle yetenekli veri kurtarma uzmanlarını alır. Sabit sürücünün okuma / yazma kafalarına, devre kartına veya değiştirilen mil motoruna ya da disk plakalarının parlatılması gerekebilir. Düzeltilmiş ürün yazılımında bir aksaklık veya hataya ihtiyaç duyabilir. Bu sorunlar yalnızca profesyonel bir temiz oda veri kurtarma laboratuarında güvenle çözülebilir.

Mac SSD veri kurtarma

Mac bilgisayarların en yeni modelleri, geleneksel döner diskli sabit sürücülerden kaçınır. Bunun yerine, katı hal sürücüleri veya SSD’ler kullanırlar. SSD’lerde hareketli parça yoktur. Bunlar daha hızlıdır ve geleneksel sabit disklere göre çok daha iyi performans sağlar. Ayrıca daha az yer kaplarlar; bu nedenle Apple, Macbook Air kadar ince bilgisayarlar üretebilir.

Bununla birlikte, veri depolamak için kullandıkları karmaşık flaş bellek nedeniyle verileri kurtarmak daha zordur. Ayrıca, sabit disk sürücülerinden çok daha az süredir tüketiciler için kullanılmaktadır. Sonuç olarak, birçok SSD veri kurtarma tekniği HDD kurtarma yöntemleri ve araçlarına göre henüz başlangıç aşamasındadır. Ayrıca, Apple, hızlı ancak düşük depolama kapasitesine sahip katı hal sürücülerinin, tam tersi olan sabit disk sürücüleri ile bir arada olan kendi özel teknolojisine sahiptir. Apple’ın Fusion Drive’ı SSD ve HDD’yi birleştirerek işletim sistemini, uygulamaları ve sık kullanılan dosyaları SSD’de ve HDD’deki her şeyi depolar. Akıllı yazılım ile nereye gideceğini yönetilir. SSD’nin veya HDD’nin arızası Fusion Drive’ı kaybedebilir. Bu fusion sürücülerden veri kurtarma söz konusu olduğunda, Mac veri kurtarma uzmanlarının her iki sürücüye de bakmaları ve bunları doğru şekilde bir araya getirmek ve onlardan veri kurtarmak için gelişmiş veri kurtarma teknikleri kullanmaları gerekir. SSD’ler başarısız olduğunda, verileri kurtarmak için SSD veri kurtarma konusunda uzman mühendislerimiz ile size en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmaktayız.

Ücretsiz Tespit